What doesn't kill me doesn't always have to make me stronger.

21. february 2012 at 17:41 | Michelle |  Diary
Je mi divně. Máme prázdniny a první co mě napadlo bylo: už zase budu dřepět doma celej tejden. Bože jak já nesnášim prázdniny a podobný výmysly. Asi si řeknete, že sem divná. Já sem takovej samotář a ráda si zalezu někam do kouta aby mi dali všichni pokoj. Najednou se cejtim až moc samotářská a mamka mi říká, že bych měla začít chodit někam mezi lidmi, že to neni moc dobrý bejt furt jenom sama. Když já se prostě nerada předvádim, většinou když mám mluvit před davem, tak zrudnu nebo mi začne strašně bušet srdce. Asi vás tadyty kecy moc nezajímaj, ale mě je to šumák, dospívám a proto se chovám tak, jak se chovám. Jsem ráda, že se někam můžu vypsat, já si žádnej deník nikdy nevedla, příde mi to k ničemu a když ho někdo najde, je to na h*vno.(picture from we♥it)

Možná si řeknete: co se to s ní proboha děje. Taky mi přijde, že když sem tu byla naposled, někdy před tejdnem, tak jsem byla úplně jiná. Holt, smiřte se s tím, mám depresivní období a na všechny jsem naštvaná, kdo by taky nebyl. Všechno je mi momentálně někde u zadnice. Jako by můj mozek vypnul a celé tělo s ním. Celej tenhle pod*lanej rok se snažim mít dobrý známky, a teď??? Je mi to úplně ukradený!
Je to špatně? Je snad špatně, že jsem se vykašlala na všechen stres a začala se soustředit sama na sebe? Toť otázka.
Má nejlepší kámoška si umínila, že na lyžáku se mnou na pokoji nebude, že bude s jednou takovou krávou, řekla mi to naprosto s ledovym klidem, prej, že je to stejně jedno jak budem na pokoji, můžem se prej normálně navštěvovat. To tak. A ještě se divila, když jsem se naštvala, no kam ten svět spěje. Naštěstí ´odhodila´ještě jednu skvělou holčinu, takže s ní budu na pokoji. Hodlám si to pekelně užít, což se mi stejně asi nepodaří.

(picture from we♥it)

Když už je mi tak na nic, rozhodla jsem se podle toho upravit i můj blog. Nebude o ničem jiném než o mě a sem tam i grafice, když mi bude fungovat ten zatracenej komp. Promiň TVD, ale dávám ti sbohem. TVD miluju,a ale prostě bych to nestíhala a přibrat nějakou výpomoc fakt nechci, mám s tim svý zkušenosti. Takže blog se pomalu ponoří do černé barvy a abych udělala radost těm, co maj dobrou náladu (alspoň někdo) přidám tam i nějakou veselější barvu. Myslim, že blog kompletně změnim aby vypadal víc ´jednoduše´. Na žádný přelácanosti a vymoženosti nemám náladu.
Možná si teď většina mých affs řekne, že jsem naprostej cvok a vymaže si mě. Možná já udělám to samý. Napadlo mě totiž, že byc hsi nechala je pár oblíbenců a zbytek smazala. No a co bože? Teď se všichni naštvete, né, já fakt nemám čas obíhat vás všechny a vlastně proč bych měla obíhat ty, který na mě vyloženě se*ou? Já na vás budu s*át taky.
No a aby se neřeklo, že jsem zas až taková sv*ně, tak se mějte nádherně, LaFíSQuju VáS ♥♥ (Bože to se píše fakt strašně :D)

Takže to shrnu: Čekejte tu změnu designu, rozcestníku a podobných maličkostí!!!
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Nicol Nicol | Web | 21. february 2012 at 17:42 | React
2 Katie* Katie* | Web | 21. february 2012 at 18:58 | React

na změny se těším :)
jinak divná určitě nejsi! já to mám v poslední době podobně jako ty.na prázdniny se těším,ale po takových 3 dnech pro mě tohle "volno" začne být utrpením,protože celý prázdniny trčím jen doma,jelikož rodiče pracují (na výlety jezdit nechtějí - no spíše taťka) a moje kamarádky...no moje kamarádky nejsou úplně to,co bych chtěla nebo co bych potřebovala....a proto je mi taky líp samotné.jsem radši na blogu,čtu si,prostě jsem ve svém světě...častokrát je to lepší,než se s někým otravovat :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement