February 2012

My f*cking world :P

29. february 2012 at 18:59 | Michelle |  Diary
Ááá... tak nám začala škola. Měla jsem pravdu, jakmile jsem v pondělí vešla do třídy, hned jsem měla mnohem lepší náladu. Ve škole je to super, tolik srandy a kupodivu > ŽÁDNÝ PROBLÉMY!! Kámoška se zrovna zaposlouchala do 'Beatles' a tak od nich poslouchá všechny písničky, text jedné písničky přinesla do školy a nakazila tím i ostatní a tak to teď zpívá většina lidí :D (já samozřejmě taky).
Tady máte tu písničku ↓↓↓


Co se týče mé grafiky, tak to vidím pěkně v čudu :D. Počítač se definitivně rozbil a tak teď pobývá v opravně :D.
Nevím za jak dlouho a zda se vůbec vrátí domů.
Od pondělí mě tu nečekejte > JEDU NA LYŽÁK!!! Vrátím se 11.2. Později sem napíšu informativní článek. :))

I ♥ British flag

26. february 2012 at 19:40 | Michelle |  Diary
Existuje mnoho lidí, kteří jsou nadšení jednou zemí, ten kdo má rád např. Japonsko, tomu se říká Japanofil atd. Bohužel nevím jak se 'odborně' říká tomu kdo miluje Anglii, ale to je jedno. Takže prostě - já miluju anglii. Chtěla bych se tam alespoň jednou strašně moc podívat. Je to opravdu nádherná země. Nevím jak bych ji mohla popsat, bože, proč nejsem Angličanka? Také se mi strašně líbí oblečení s motivem anglické vlajky. Hledala jsem a našla jsem pár opravdu skvostných kousků, kterými bych chtěla v nejbližší době obohatit můj šatník ♥♥. Pojďme se na ně společně podívat. :)
(všechny obrázky jsou z we♥it)

Accessories-bag-blue-boots-clock-favim.com-305677_large
Jako první tu máme nádherně sladěný komplet s kabelkou a hodinkami s motivem anglické vlajky. Bohužel bych nejspíše takovouhle kabelku moc nevyužila, ale za to bych si strašně přála ten kabát. Je prostě luxusní a do tohohle outfitu krásně zapadá :)). Ta slečna je nádherná, proč takhle nemůžu vypadat?? :D

Tumblr_lzjq03uqfm1rpyl2jo1_500_large
Dále jsem našla toto nádherné jednoduché triko. V celku se zbylími věcmi to vypadá nádherně. V budoucnu bych si chtěla koupit i ten svetříček.:))

Tumblr_lp0zi0gugv1qg7z4yo1_500_large
Jééééééééjda, normálně si tady slintám do klávesnice, tohle je úplně boží tričko. To musím mít. Miluju ten střih. :)))

X_large
Tento outfit je opravdu nádherný, strašně bych si chtěla koupit všechny tyto kousky. Miluju otrhaný kraťasy :D ♥ :))

Tumblr_lkmte9oy791qd5u5ko1_400_large
Tak tohle je taky nádherný. Kombinace černé barvy a anglické vlajky je úchvatná. :))

Tumblr_ljlc90ae071qay3xho1_500_large
Ten nápis na tričku je pro mě jak dělaný, parádně ke mě sedí :D. Krása. :)

Tumblr_lyz5ulcsiz1qka0rho1_500_large
Tak tyhle nutně potřebuju :D. I když, kvůli mému zacházení by asi za chvilku už moc bílé nebyly :D.

Tumblr_lxk0ry7y7q1rn20olo1_400_large
Ta je skvělá, mě by se hodila spíše větší kabelka, ale tuhle bych taky brala všemi deseti. :)))

Proč já??!

26. february 2012 at 10:50 | Michelle |  Diary
Zítra, po tejdnu prázdnin, konečně zase do školy. Když nad tím teď přemýšlím, tak mě napadá otázka, jestli se mi tam fakt až tak moc chce. Poslední dny tam byli menší problémy a proto k nám začala docházet třídní psycholožka. Řeší se hlavně spojení kolektivu ve třídě, protože se většinou rozdělujeme na takové 'party'. No každopádně teda nevim co je lepší, bejt zalezlá doma a nudit se nebo bejt ve třídě, kde to teď moc neklape. Jedna věc se ale určitě zlepší, ve škole mám vždycky pozitivní náladu, kdežto, když jsem doma tak se nudim a to mi na náladě moc nepřidá.
Tumblr_lzwt0fxnex1r5zcuno1_400_large
Doufám, že hned zejtra nebudeme psát nějakej debilní test, nejlíp třeba z dějáku - to bych učitelku asi zabila! Samotné se mi to nechce věřit, ale čtvrtina látky se mi během toho tejdnu vypařila z hlavy, takže až se mě někdo na něco bude ptát, budu na něho zírat jako na blba - no... to se mi stává celkem často. Tak, abych vás neotravovala svejma zbytečnejma kecama, už radši budu končit. Mějte se famfárově...( no jo.. kouzená školka zanechala následky :DD)

My life, my choices, my mistakes, my lessons - not your business

25. february 2012 at 12:10 | Michelle |  Diary
Cítím se prázdná, všechny radosti jsou pryč. V mé mysli zůstaly jen starosti. Mám depresivní náladu, a aby toho nebylo málo, koukám se na depresivní videa. Jak jste již stihli určitě zaznamenat - MÁM PRÁZDNINY - bože, už aby skončili. Já nutně potřebuju mezi lidi. Hned na začátku prázdnin jsem stačila shlédnout všechny dosud zveřejněné díly The Vampire Diaries. Polovina z vás mi dá za pravdu a druhá se mnou rozhodně souhlasit nebude > NESNÁŠÍM STEFANA!!! Vždyť Damon je mnohem lepší, zlepšil se jen kvůli Eleně. Stefan ji klidně chtěl zabít. Bože, mě to tak štve, chci aby byla s Damonem. Furt se koukám na tohle video, tu větu, co mu řekla hned na začátku videa si teda mohla odpustit.

No, nepřijde vám to smutný? Mě teda jo. A jak se máte vy? Máte taky tak depresivní náladu? Nebo jenom mě je mizerně. :'(
http://data.whicdn.com/images/20599911/tumblr_lx01eoAMHJ1qjtcw5o1_500_large.png

Co mě ve škole nenaučili

24. february 2012 at 19:44 | Michelle
Někdy by se také hodila otázka typu: ''Co nás vlastně naučili?''
Myslím si, že ve škole nás třeba nikdy neučili, jak se o sebe postarat, všechny základní věci nám dali rodiče. Škola nám pomohla se zdokonalit. Tím mám na mysli, neučili nás třeba: chodit, mluvit a další potřebné úkony. Vím, že když se to takhle napíše, že je to vtipné, ale uznejte, že je to pravda. Dále nás třeba nenaučili, jak se vypořádat s nešťastnými chvílemi v životě, bohužel na to lék není, možná jen čas, který né vždy pomůže.
Ve škole se také často objevuje i šikana a podobné terorizování. I když je to pomalu až neuvěřitelné, některé školy to neřeší a nenaučí nás jak se bránit, samozřejmě vždycky to taky nejde.
Myslím, že jsem tady napsala už dost blábolů, ale mě to takhle prostě přijde, možná se mnou většina z vás nebude souhlasit. :)

Přihláška do FOTOGRAFICKÉ SOUTĚŽE

24. february 2012 at 15:25 | Michelle |  Competitions
Již delší dobu uvažuji nad nějakou soutěží. Touhle soutěží udělám radost spíše 'fotografickým maniakům'. Soutěž není nijak omezena, přihlásit se můžou všichni, kteří mají foťák (nebo třeba i mobil). Doufám, že se alespoň někdo přihlásí.

• Fotku můžete v počítači trošičku upravit (žádné fotomontáže)
• Na fotku si prosím dejte zdroj, aby předešlo zbytěčným krádežím :)
• Fotka samozřejmě musí být vaší tvorby

Přihláška:
• Jméno
• Blog
• Čím fotíš?
• Co nejraději fotíš?

Fotky budu hodnotit já, nebojte žádný shánění hlasů nebude.

Ukazuju světu svůj blog :))

23. february 2012 at 13:45 | Michelle |  Photography
Původně jsem se rozhodla nezúčastňovat se této soutěže, ale po shlédnutí fotek na pár blozích jsem neodolala a šla také něco vytvořit. Věřte mi nebo ne, ale toto mi trvalo zhruba třičtvrtě hodiny, dlouho jsem ještě hledala nějaké 'hezké' kameny. Mohlo to dopadnout lépe, ale zase i hůř. Jsem s tím celkem spokojená. :)
Jenom mě mrzí, že na fotce to není moc vidět, ale ve skutečnosti je to vidět celkem hodně. :))Black and white ♥

22. february 2012 at 19:51 | Michelle |  Photography
Opět jsem dnes měla fotivou náladu, původně jsem měla v plánu jít na procházku a při té příležitosti fotit, ale pak se mi nikam nechtělo. Poslední dobou fotím zásadně černobíle, fotky mi přijdou více procítěné. Jinak chci se vám opět omluvit, že fotky nejsou 'profesionální', ale nemám na to abych si kupovala foťák a proto, dokud to mobil dovolí, tak fotím s ním.
Můžete se pokochat :D.

bohužel sebou Oskar trhnul a tak je fotka rozmazaná :D

hádejte co to je...................... srst Oskara :D nakonec z toho vzniklo bookeh

a nakonec obyčejná kytara :)

Recenze: Garnier sada

22. february 2012 at 11:40 | Michelle |  Writing
Tuto sadu přípravků jsem dostala jako dárek. Já o svou pleť moc nepečuji - což hodlám změnit - ale rozhodla jsem se, že od Garnieru to rozhodně vyzkouším. Celkově je tato sada určena na velmi suchou pleť.


• REGENERAČNÍ KRÉM NA RUCE
- když jsem byla menší, okolo nehtů se mi loupala kůže až do krve, nevím, jestli se tomu tak říká, ale moje mamka to nazývá 'záděry'. Můžu vám říct, že když se vám ta kůže zatrhne tak, že až teče krev, bolí to jak sviň, a taky poněkud dlouho trvá než se to zahojí. No abych to upřesnila, používala jsem hodně krémů na ruce, doktorka mi doporučila jíst hodně zeleniny, ale žádná změna se nedostavila. Zhruba po dvou použitích tohoto krému jsem cítila, že mé ruce celkově vypadají více 'svěží' a méně popraskané. Byla jsem velmi spokojená, a tak jsem se rozhodla tento přpravek používat dál. Po 3 týdnech mi začaly pomalu 'záděry' mizet a po 2 dvou měsících se už neobjevovaly vůbec a já se konečně zbavila této bolestivé a nehezky vypadající, loupající se kůže. Pokud trpíte podobnými problémy, přípravek vřele doporučuji. :)

• REGENERAČNÍ KRÉM NA OBLIČEJ
- když mám své 'suché dny', tak tento krém strašně ráda používám, jako všechny z této sady i on pěkně voní. Jsou v něm ovocné mikrooleje, které pleť krásné osvěží a na dotek pak působé velmi jemně. Velmi mi pomáhá například, když se mi loupe pleť, komu se to alespoň už jedenkrát stalo, tak ví, že to není nic pěkného, pleť mi často při loupání i velmi zrudne. Samozřejmě, když mám své 'mastné dny', tak tento krém raději nepoužívám, to je celkem jasné, protože by se mi pokožka ještě více promastila. Opět vřele doporučuji.

• REGENERAČNÍ KRÉM NA NOHY
- má pokožka na nohou má tendenci se loupat a praskat. Tento krém moc často nepoužívám, protože mi není moc příjemné mít 'namazané nohy'. Nikdy jsem na to moc nebyla a i když jsem měla horečku a mamka mi dávali mokré ponožky, bylo mi to strašně nepříjemné. Jsou zde výtažky javorové mízy, které jsou už velmi osvědčeny při praskání kůže. Jak říkám, použila jsem ho tuším jen 3-krát, ale zase musím říct, že mi celkem i pomohl.

• REGENERAČNÍ TĚLOVÉ MLÉKO
- musím říct, že tělová mléka obecně používám velmi často. Jsou zde opět výtažky javorové mízy. Mé pleti opravdu prospívá, vypadá mnohem lépe. Před 2 rokama, mě škrábl kocour na hrudi. Mám zde dvě velmi hluboké rýhy a jednu méně. On za to nemůže, v tom se ho musím zastat, dříve byl plachý a jeden chlap přímo před ním nastartoval motorku no a on se mi vytrhl z náruče. No a prostě tělové mléko mi pomohlo trochu zahojit tyhle jizvy, bohužel mám ale stále problém, když si vezmu jen trošililinku větší výstřih než je normální, tak už je to vidět.

Celkové hodnocení této sady: 8/10

Kresba Adele

21. february 2012 at 20:11 | Michelle |  Drawing
Jednoho nudného večera jsem se rozhodla něco nakreslit, náhodou jsem poslouchala Adele a tak jsem se rozhodla nakreslit ji. Vybrala jsem si nádhernou fotku. Kreslila jsem to zhruba necelou hoďku a půl. S výsledkem jsem celkem spokojená. :)